Forumi stubllas  

Kthehu pas   Forumi stubllas > HYRJE > Pershendetjet , urimet, pergezime...
Regjistrimi Ndihmė Anėtarėt Kalendari Kėrko Postimet e sotme janė Shėno forumet si tė lexuara

Pėrgjigju
 
Paneli i temės Shfaq mundėsitė
Vjetėr 12-22-2008, 05:36 PM   #1
niki_austri
Anetar i regjistruar
 
Avatari i niki_austri
 
Regjistruar mė: Feb 2008
Vendndodhja: Zeltweg
Postet: 250
niki_austri is on a distinguished road
Gabim Urime Krishtlindjet

Urime Krishtilindjet pėr tė gjithė Krishteret. Krishti i vogel na ruajt dhe na sjellt paq dhe bekim ne familjet tona.

Dhe me rastin ndrrimit te moteve uroj qe tė mbretėrojė paqja, shėndeti,
gėzimi, lumturia, harmonia e dashuria tek ju dhe familjet e juaja!
Tė mundohemi qė sadopak ti harrojmė problemet e telashet nė vitin qė po
e lėmė pas, e njėkohėsisht tė jemi tė pregatitur pėr sfidat e reja qė do
na sjell viti qė po hymė.


Me respekt nga Nikolla Ramaj
niki_austri nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-23-2008, 11:04 AM   #2
Nika
Moderator
 
Regjistruar mė: Feb 2008
Postet: 114
Nika is on a distinguished road
Gabim

Urime Te Gjitheve
Nika nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-24-2008, 08:54 AM   #3
Stubllani
Administrator
 
Avatari i Stubllani
 
Regjistruar mė: Feb 2008
Vendndodhja: Prishtine (Stubell - Viti), ku tem lypsh ;)
Postet: 197
Stubllani is on a distinguished road
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Stubllani Dėrgo njė mesazh pėrmes Skype™ to Stubllani
Gabim

URIME KRISHTLINDJA

Uroj qe foshnja e Betlehemit, qe eshte vet Jezusi te ju sjell te gjitha te mirat.

Respekt Stubllani


__________________
Stublla vendlindja ime !
Stubllani nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-24-2008, 01:31 PM   #4
pal
Anetar i regjistruar
 
Regjistruar mė: Feb 2008
Postet: 39
pal is on a distinguished road
Post Urime

Urime Krishtlindja te gjitheve!Paqe dhe bekim ju sjellt Jezu Krishti ne familjet e juaja!
pal nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-24-2008, 01:50 PM   #5
ximi
Anetar i regjistruar
 
Regjistruar mė: Nov 2008
Postet: 5
ximi is on a distinguished road
Gabim urime krishtlindja

me deshir per paqe shendet dhe lumturi te gjithve iu uroi krishtlindjen dhe vitin e ri 2009
me respekt dhe dashuri
lulzim tomaj
ximi nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-24-2008, 01:59 PM   #6
Engjulli_Rojes
Anetar i regjistruar
 
Avatari i Engjulli_Rojes
 
Regjistruar mė: Feb 2008
Vendndodhja: N'shpi te Babes
Postet: 110
Engjulli_Rojes is on a distinguished road
Gabim

Gezuar dhe per shum mote Krishtlindja
__________________Puno qe te kesh ose zhduku qe mos te jesh.
Engjulli_Rojes nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-24-2008, 03:30 PM   #7
Sir Mad_Max
Administrator
 
Avatari i Sir Mad_Max
 
Regjistruar mė: Feb 2008
Vendndodhja: Weinfelden-ch
Postet: 115
Sir Mad_Max is on a distinguished road
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Sir Mad_Max
Gabim

Pershumot Krishtlindja
dhasht zoti qe te ju plotsohen te gjithve deshirat

Paqe Lumturi dhe Dashuri ne Familiet tuaja

leo
__________________
Sir Mad_Max nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-24-2008, 04:51 PM   #8
boemi
Moderator
 
Regjistruar mė: Feb 2008
Postet: 130
boemi is on a distinguished road
Gabim

Me deshiren qe keto festa te ju gjajne te bashkur dhe te lumtur uroj qe ne zemrat e jauja te mbreteroj harmonia paqja dhe dashuria.

Per shum mote.
boemi nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-24-2008, 06:16 PM   #9
Mikeli
Anetar i regjistruar
 
Regjistruar mė: Mar 2008
Vendndodhja: Te bunari Vjetėr
Postet: 112
Mikeli is on a distinguished road
Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Mikeli Dėrgo njė mesazh pėrmes Skype™ to Mikeli
Wink ;)

Pershum mot nga Mikel GJERGJI...

Urime Festat !
Mikeli nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Vjetėr 12-25-2008, 01:38 PM   #10
shaban cakolli
Anetar i regjistruar
 
Avatari i shaban cakolli
 
Regjistruar mė: May 2008
Postet: 419
shaban cakolli is on a distinguished road
Gabim

Miq tė nderuar,
Erdha sot kėtu,jo pėr tė postuar sepse jam i stėrngarkuar me mysafir,erdha tė ju uroi festėn e Krishtlindjeve.Paqja e Krishtit qoftė mbi ju,urime pėr shumė mote shqiptarė kudo qė ndodheni,Zoti qoftė me ju,paqi shėndet,fat dhe lumturi dhe njė zgjidhje tė plotė tė ēėshtjes kombėtare
shaban cakolli nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigju


Paneli i temės
Shfaq mundėsitė

Rregullat e postimit
Ju mund Mos tė postoni tema tė reja
Ju mund Mos tė pėrgjigjeni nėpėr tema
Ju mund Mos tė postoni bashkangjitje
Ju mund tė Mosmodifikoni postimet tuaja

Kodi vB ėshtė ON
Ikonat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF
Zgjidh forumin


Tė gjithė oraret janė GMT. Ora tani ėshtė 10:33 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.6.8
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.
www.stublla.net tė gjitha tė drejtat e rezervuara.